[Прощі за кордоном ]

Поїздка в Тезе  літо 2018

група 25 липня

Тривалість: 25 Лип 2018 - 09 Сер 2018

Міста: Прага - Париж - Діжон - ТЕЗЕ -Ліон - Монако - Венеція - Лідо ді Єзоло - Відень

Ціна: 325 євро + 200 грн. до 30/06

Зареєструватись!

Маршрут поїздки:

1 День

Виїзд зі Львова ввечері. Перетин польського кордону. Нічний переїзд до Праги.

Praha

Прага

2 День

Прага. Прибуття до Праги. Час у Празі – 9 год. з моменту прибуття на Головний вокзал (місце висадки, Главні Надражі). Літургія. Можливість оглядової пішої екскурсії з російськомовним гідом. 
Протягом екскурсії ми побачимо собор св. Віта, Празький град, пройдемося Карловим мостом, подивимося не легендарний годинник та інше. Після прогулянки – можливість відвідати кафе та магазини міста (торговий центр Теско або Палладіум). Ввечері – зустріч на стоянці автобуса.
Нічний переїзд до Парижа.

Париж

Париж

3 День

Париж. Зранку – прибуття до Парижа. Оглядова екскурсія по місту. Знайомство з видатними пам’ятками та місцями французької столиці: Єлисейські поля, Лувр, площа Згоди, Вандомська площа, собор Паризької Богоматері, Тріумфальна Арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Палац Інвалідів тощо. Факультативно – вечірня прогулянка корабликом по річці Сені. Поселення у готелі. Нічліг.

Версаль

Версаль

4 День

Париж. Сніданок. Літургія (церква Св.Володимира та Ольги). Вільний день в Парижі. Можливість відвідати Версальський палац, Діснейленд та інше. Нічний переїзд до м. Діжон.

Діжон

Діжон

5 День

Діжон. Тезе. Вранці прибуття до м. Діжон. Літургія. Вільний час. Близько 13.00 виїзд до Тезе.
О 15.00 – прибуття до Тезе. Реєстрація, поселення. Початок програми ТЕЗЕ

Тезе

Тезе

5 – 12 День

Програма ТЕЗЕ. Детальніше з програмою Тезе та розкладом на кожний день можна ознайомитись на сайті спільнотиwww.taize.fr

12 День

Вранці – виїзд з Тезе, переїзд до Ніццм (500 км).  Поселення в готель. Відпочинок на пляжі в Ніцці. Ввечері – Відпочинок в готелі.

Монако

Монако

13 День. Королівство Монако. Після сніданку в готелі – орієнтовно в 9 ранку виїзд в Езе – після цього приїзд в Монако. Факультативно – піша екскурсія по місту і набережній, відвідини замку Принца Монако, японського саду. Відпочинок на пляжі. Вечірній виїзд з Монако, переїзд до Венеції.

Венеція

14 День

Венеція. Прибуття до порту Пунта Сабіоні, переїзд на катері до Венеції (катер оплачується додатково, вартість квитка в два боки – 10Є). Літургія в соборі Св.Марка. За бажанням – прогулянка з російськомовним гідом вулицями та мостами Венеції. Площа Св.Марка, палац Дожів, мостів Зітхань та Ріальто, галерея Академія, рибний ринок, церква Санта Марія делла Салюте (1631 р.) та інше. Венецію щороку відвідує до 15 млн. туристів. Ввечері – поверення на кораблику до автобуса, переїзд до Відню.

15 День

Відень. Завершиться паломництво у столиці Австрії, Відні. Прибуття вранці. Для бажаючих пропонується піша екскурсія центром міста. Відвідини центрального собору Св. Стефана, поруч – музей Моцарта, укр. церква Святої Варвари, де відбудеться літургія. Протягом екскурсії довідаємось про історію та особливості Відня, побачимо Зимову Резиденцію Габсбургів, церкву Св. Петра, Оперний театр. Одна з найцікавіших вулиць міста – Марієнгільфе штрасе (з безліччю магазинчиків та кафе, працюють з понеділка по суботу). Можна відвідати Шонбрунський замок, інші замки міста. Після екскурсії можна буде відвідати Віденські музеї, скуштувати відому віденську каву чи штрудель. Нічний переїзд до Львова.

Vienna

Відень

16 День

Львів. У першій половині дня прибуття до Львова.

Вартість виїзду: 325 євро +200 грн. (оплата можлива в грн. по курсу)* ця вартість актуальна до 15 липня, вартість після зазначеної дати – 350 євро і 200 грн.

 

* вартість у гривні змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

У вартість входить: Додатково оплачуються:
  • переїзд автобусом єврокласу,
  • супровід керівника групи та духівника,
  • медичне страхування,
  • відкриття шенгенської візи (завдяки старанням братів з Тезе віза безкоштовна для прочан),
  • проживання 2 ночі у готелях зі сніданками,
  • внесок Тезе (який включає 7 ночей проживання у таборі Тезе та 3-разове харчування протягом 7 днів у Тезе.)
  • Громадський транспорт у містах відвідання,
  • факультативні екскурсії згідно маршруту,
  • особисті витрати.

Цього року можуть приїхати молоді люди віком від 17 до 29 років (кілька осіб старших ніж 30 років також можуть приїхати – уточніть за телефоном 0676721933). Доплата для старших – 35 євро.

Молодь віком 15-16 років приїжджає за згодою батьків, оформляючи нотаріальне доручення на виїзд дитини, уточніть у організаторів за телефоном 0676721933.

Реєстрація та інформація:

Телефони: 0676721933, 0638484108, 0502339902, 0324450110.

Комісія у справах молоді СДЄ УГКЦ, Дрогобич, вул. Шевченка 28/1.

Перелік документів для візи можна завантажити тут.

Запис та здача документів до 25 червня 2018 року.

Увага – кількість місць обмежена!