[Прощі за кордоном ]

Тезе Базель 2017 – 2018 Taize Basel 2017 – 2018

Паломництво довіри прийде до Базеля наприкінці 2017 року.

Тривалість: 24 Гру 2017 - 05 Січ 2018

Міста: Будапешт, Венеція, Мілан, Базель, Женева, Париж, Прага, Монтре

Ціна: 290 євро + 200 грн.

Зареєструватись!

Базель Тезе  2017-2018 Taize Basel 2017-2018

Зустріч Тезе 2017 – 2018 Базель (Швейцарія) 

Програма 1. (програма 2 доступна за цим посиланням : http://pojzdka.ucoz.ua/index/bazel_teze_2017_2018_programa_2/0-249)

Наступна Європейська Зустріч Молоді відбуватиметься у місті  Базель (Швейцарія) та його околицях з 28 грудня 2016 по 1 січня 2017. Це буде новий крок «паломництва довіри на землі», започаткованого братом Роже в 1970-х. Зустріч в Базелі буде ювілейною 40 – ю Європейською молодіжною зустріччю Тезе.

Церкви і християнські спільноти регіону Базеля, разом з усіма іншими, в їхній величезній різноманітності, керуючись традиційною відкритістю свого регіону, раді відкрити свої церкви, домівки і серця для майбутніх гостей і зробити наступний крок в Паломництві довіри на Землі.”

Взяти участь у зустрічі в Базелі та…

… Молитися співаючи і перебуваючи в тиші.

… Приєднатися до тисяч молодих людей з Європи та за її межами в пошуках глибшого розуміння віри.

… Відчути гостинність сімей і в простоті ділитися з іншими.

… Зустрітися з людьми, що живуть за Євангелієм в розпал проблем сьогодення

… Знайти новий стимул до солідарності в Європі.

Програма паломництва:

Неділя, 24 грудня, Львів

Орієнтовно в 16 год. – виїзд зі Львова (Площа Двірцева, 1, залізничний вокзал), переїзд до Будапешту.

Понеділок, 25 грудня, Будапешт

Будапешт. Зупинка на 9 годин. Екскурсія місту, парламент, Замок Буда. Рибацький Бастіон. Базиліка Св.Іштвана. Ланцюговий міст Сечені. Св. Літургія – по можливості. Нічний переїзд автобусом до Венеції.

Вівторок, 26 грудня, Венеція.

Зранку – прибуття до Пунта Сабіоні. Подорож на кораблику до Венеції. У Венеції можна оглянути – площа Св.Марка, палац Дожів, мостів Зітхань та Ріальто, галерея Академія, рибний ринок, церква Санта Марія делла Салюте (1631 р.) та інше. Венецію щороку відвідує до 15 млн. туристів. Ввечері – повернення на кораблику до автобуса (для тих хто їздив до Венеції), виїзд до готелю в Падуї, поселення в готель Туліп Інн (Tulip Inn), нічліг.

Середа, 27 грудня, Мілан

Зранку – сніданок в готелі, переїзд до Мілану. Оглядова екскурсія по місту. Знайомство з видатними пам’ятками та місцями : Міланський собор, замок Сфорца, церква Санта Марія Делле Грація, Міланська опера, парк Семпіоне тощо. Ввечері – виїзд на Базель.

Четвер, 28 грудня, Базель

Прибуття зранку до Базеля, де ви отримаєте усю інформацію. Перша зустріч із парафією та сім’єю, що приймають (частина паломників може бути розміщена на парафіях).

Зустріч приймаючої родини і паломників

Вечеря, потім вечірня молитва у Виставковому Центрі

П’ятниця 29,  Субота 30 та Неділя 31 грудня

Ранкова молитва у парафії, що вас приймає, потім маленькі групки ділення та зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії. Спільний обід.

Зустріч в малих групах

Роздача їжі і чаю

Денна молитва у церквах та у Виставковому центрі.

Семінари у різних місцях в центрі міста на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості.
 31 грудня: зустрічі по країнах.

Молитва Тезе в одному з храмів

Вечеря, потім вечірня молитва у Виставковому Центрі.

Молитва Тезе

31 грудня: молитовне чування за мир у всьому світі, що продовжуватиметься “фестивалем народів” у парафії, що вас приймає , святкування Нового року.

Понеділок, 1 січня

Участь у ранковій службі в місцевих церквах, потім обід разом з сім’єю, що вас приймає.

Обід разом з приймаючою родиною

Завершення програми Тезе. Переїзд до Монтре.

Від’їзд паломників

Прибуття до Монтре. Кілька годин в містечку на Женевському озері Монтре. Прогулянка променадом, Меморіал Фреді Меркюрі, церква Св.Вінсента, бажаючі можуть взяти участь у факультативній екскурсії. Ввечері – переїзд до Женеви, поселення в готель.

Вівторок 2 січня – Зранку – сніданок в готелі, переїзд до центру міста Женева.

Огляд старої частини міста. Женевське озеро та набережна, міст Моблан та Женевський фонтан, квартал старого міста, квартал Штрумф, памятник “Зломаний стілець”, Нова площа, Дім Тавель, Собор Сен Пер та інше. Все це можна буде оглянути під час факультативної екскурсії містом. Ввечері – виїзд на Париж.

Середа 3 січня – Париж. Зранку – прибуття до Парижа. Оглядова екскурсія по місту. Знайомство з видатними пам’ятками та місцями французької столиці: Єлисейські поля, Лувр, площа Згоди, Вандомська площа, собор Паризької Богоматері, Тріумфальна Арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Палац Інвалідів тощо. Факультативно – вечірня прогулянка корабликом по річці Сені. Ввечері – виїзд на Прагу.

Париж

Четвер 4 січня – Прага.

Прибуття до Праги. Час у Празі – 9 год. з моменту прибуття на Головний вокзал (місце висадки, Главні Надражі). Літургія. Можливість оглядової пішої екскурсії з російськомовним гідом. 
Протягом екскурсії ми побачимо собор св. Віта, Празький град, пройдемося Карловим мостом, подивимося не легендарний годинник та інше. Після прогулянки – можливість відвідати кафе та магазини міста (торговий центр Теско або Палладіум). Ввечері – зустріч на стоянці автобуса.
Нічний переїзд до Львова

Praha

П’ятниця 5 січня після обіду – прибуття до Львова.

Вартість виїзду: 

290 €*+ 200 грн.  315 *+200 грн.  при реєстрації та оплаті до 15 жовтня 2017 року

 * при оплаті в гривні вартість змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

У вартість входить: 1 нічліг у готелі зі сніданком, переїзд автобусом єврокласу, супровід керівника групи та духівника, медичне страхування, оформлення документів на візу та допомога в відкритті шенгенської візи (для тих кого це стосується).

Додатково оплачується: реєстраційний внесок учасника зустрічі Тезе – молоді люди до 29 років включно: 35 євро; дорослі та старші 29 років: 55 євро. Внесок включає в себе квиток на міський транспорт у Базелі, друк інфо листа, проживання 5 днів/4 ночей у Базелі (поселення відбувається в приймаючих парафіях або родинах), 3-разове харчування протягом 5 днів перебування на Європейській зустрічі Тезе, екскурсії у містах згідно маршруту за груповим тарифом (можливе відвідання факультативно); послуги візового центру Швейцарії – 20 євро (для тих кому потрібна шенгенська віза).

Запис та реєстрація за телефонами:

067 672 19 33, 063 848 41 08, 050 233 99 02

або в офісі молодіжної комісії за адресою: м.Дрогобич, вул. Шевченка, 29/1, тел. 450110.

Інформація на цій сторінці використана з сайту спільноти Тезе, taize.fr

Європейськa зустріч (European Meetings UKR) from Taize on Vimeo.

Базель: екуменічне та транскордонне запрошення

Кілька тижнів тому брат Алоїс отримав листа від лідерів місцевих Церков в регіоні навколо Базеля – з Швейцарії, Франції і Німеччини. Ось що вони пишуть:

“Регіон Базеля і Спільнота Тезе тісно співпрацюють протягом тривалого періоду. Церкви і християнські громади регіону Базеля поділяють мету Тезе щодо супроводу і підтримки молодих людей в їхній особистій подорожі пошуку віри.

Переконані в тому, що це буде ознакою здатності віри зближати і примирювати, Церкви і християнські громади регіону Базеля щиросердечно запрошують братів з Спільноти Тезе організувати та очолити 40 Європейську зустріч молодих людей з 28 грудня 2017 до 1 січня 2018 року.

Протягом століть Базель був важливим місцем для еволюції християнства в Європі. Реформація, 500-річчя якої буде відзначатись наступного року, стала знаковою подією у цьому відношенні. В регіоні Базеля ця подія була тісно пов’язана з гуманістичною традицією. Звідси і появилась відкритість до світу, толерантність і турбота про мир, характерні для цього регіону. З географічної точки зору регіон охоплює три країни і тому характеризується здатністю руйнувати кордони.

Церкви і християнські спільноти регіону Базеля переконані, що різні способи розуміння і слідування за Христом не стануть перешкодою на спільній дорозі християн, жінок і чоловіків. Бо “отак і ми: численні – одне в Христі тіло” і “різні дари” дані кожній людині сприяють взаємному збагаченню та зміцненню спілкування (Римлян 12:5-6)

Церкви і християнські спільноти регіону Базеля, разом з усіма іншими, в їхній величезній різноманітності, керуючись традиційною відритістю свого регіону, раді відкрити свої церкви, домівки і серця для майбутніх гостей і зробити наступний крок в Паломництві довіри на Землі.”


Декілька церковних лідерів з Базеля на зустрічі в Ризі

Під час прес-конференції організованої з нагоди цієї події декілька місцевих церковних лідерів, присутніх в Ризі, давали промову, серед яких був Лукас Кундерт, Президент Реформаторської церкви Кантону в Базелі (President of the Reformed Church of the Canton of Basel). Ось частина його промови:

“Ми розглядаємо Європейську зустріч молодих людей як шанс разом обміркувати роль християнства і церков нашого регіону. В цьому значенні той факт, що рік Реформації може закінчитись екуменічною зустріччю, яка ставить наголос на тому, що нас об’єднує, а не розділяє, є важливим знаком, який дійcно промовляє до нас”.

Стефан Кеммлер, декан Католицької церкви в Базелі, додає:

“Церкви і релігійні громади регіону Базеля радіють прийдешній зустрічі з молоддю з усієї Європи. Ми радіємо мати змогу розділити цей час з християнами різного походження і досвідчити в наших домівках транскордонну солідарність цієї зустрічі”.

Частково текстові матеріали та зображення використанні з сайту спільноти Тезе, Франція  – www.taize.fr 

Поширити в соціальних мережах: