[Прощі за кордоном ]

Мадрид зустріч Тезе, група 2

Тривалість: 23 Гру 2018 - 05 Січ 2019

Міста: Грац, Мілан, Турин, Барселона, Мадрид, Марсель, Верона, Венеція

Ціна: 340 євро і 250 грн. з внеском Тезе!

Зареєструватись!

Запрошуємо до Мадриду на 41-у зустріч молоді Тезе! Друга група.

Інша наша програма (1-а група) знаходиться за цим посиланням:

Тезе Мадрид, група 1

Взяти участь у зустрічі в Мадриді та …

… Молитися, співаючи і перебуваючи в тиші..

…Приєднатися до тисяч молодих людей в пошуках глибшого розуміння віри.

… Відчути гостинність сімей і в простоті ділитися з іншими.

… Зустрітися з людьми, що живуть згідно з Євангелієм, в часи випробувань.

… Знайти новий стимул до солідарності в Європі.

41-а європейська зустріч молоді, організована спільнотою Тезе, відбудеться в кінці 2018 року в Мадриді.

Програма:

23 грудня – виїзд зі Львова (орієнтовно в 16 год) –  з головного залізничного вокзалу, Львів. Переїзд до Грацу.

 

24 грудня- приїзд до Грац, Австрія. Св.Літургія.


Грац –  столиця Штирії. Св. Літургія. Опісля екскурсія «Грац – таємна любов Австрії». Колоритне, відкрите і гостинне, друге за величиною місто Австрії, місто, в якому вдало поєднуються сучасне життя і історична архітектура в прекрасній суміші минулого і сьогодення. Багатовікова історія … адже Грац – колись блискуча резиденція Габсбургів … Ренесансні дворики, затишні середньовічні вулички, прекрасна панорама з замкової гори Шлоссберг і звичайно ж – Символ міста – годинникова башта з оригінальним годинниковим механізмом. Саме тут багато жителів міста вперше поцілувались …
Ввечері переїзд до Мілану, Італія.

25 грудня – прибуття в Мілан. Св.Літургія. Опісля є можливість взяти участь у пішій екскурсії центром Мілану. День у знаковому італійському місті. Мілан – значний фінансовий, промисловий, науковий і культурний центр. Протягом оглядової екскурсії буде нагода познайомитися з визначими пам’ятками міста. 

      У Міланірозташовані багато фінансових компаній, а в передмісті розташовується «авангард» промислової зони. Фієра Мілано, міський торговий-виставковий комплекс — один з найзначніших у світі. Відомі храми міста – Базиліка Сан-Лоренцо (IV ст.), Базиліка Сант-Амброджіо (IVXII ст.) Кафедральний собор Дуомо (XIVXIX ст.), (XV ст.), церква Санта Марія делле Ґраціє, що містить фреску «Тайна вечеря» Леонардо да Вінчі. Варто відвідати – Оперний театр Ла-Скала (XVIIIXIX ст.) та Замок Сфорца (Кастелло Сфорцеско) та інші. Ввечері (приблизно в 21 год.) – виїзд та  поселення в готель.

26 грудня.

Сніданок. Виселення з готелю, переїзд в Турин.

Головне місто італійського регіону П’ємонт до подиву не схоже на решту Італії: спокійне, стримане, не хаотичне. Вулиці, закладені ще до нашої ери за велінням імператора Августа, збудовані в шаховому порядку, тому тут практично неможливо заблукати. Турин – місто прекрасних блакитних гір, парків, музеїв, магії і кращого в світі шоколаду. Місто привабливе пам’ятками архітектури епохи бароко і чудовими музеями, неповторною спокійною красою своїх церков, палаців, музеїв. Головною визначною пам’яткою Турина по праву можна вважати Сидонську Капелу, де зберігається знаменита Туринська плащаниця …

Ввечері – переїзд до Барселони.

27 грудня – Св. Літургія. Потім пропонується 2 – годинна піша оглядова екскурсія центром міста з професійним гідом.

Протягом вільного часу пропонуємо самостійно оглянути знамениті співаючі фонтани (Plaça de Carles Buïgas), храм Саграда Фамілія (Свята родина), сади Гауді, відомий ринок морепродуктів Бокерія, музей Пікассо, Caixa Forum, (одна з найкращих колекцій сучасного мистецтва Іспанії, вхід безкоштовний), інші будівлі Гауді, такі як Ла Перреру. Цікавий до огляду стадіон «Ноу Камп», де грає знаменита «Барселона» та Мессі, а також «Акваріум» на березі моря, де можна оглянути різні види риб, у тому числі велетенських акул, коралів і веселих пінгвінів. Ввечері виїзд на Мадрид.

П’ятниця, 28 грудня

Прибуття зранку до Мадрида, де ви отримаєте всю інформацію. Перша зустріч із парафією та сім’єю, що прийматиме вас.

Вечеря, потім вечірня молитва в виставкових залах (Feria de Madrid – IFEMA).

Субота, 29 грудня

Ранкова молитва у парафії, що вас приймає, потім ділення у малих групах та зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії. Обід (ланч-пакет).


Роздача гарячих напоїв і молитва у церквах в центрі міста.

Семінари у різних місцях в центрі міста на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості.

Вечеря, потім вечірня молитва у IFEMA.

Неділя, 30 грудня

Участь у ранковій службі в місцевих церквах, потім ранній обід (ланч-пакет) перед вирушенням до центру міста на семінари.

Вечеря, потім вечірня молитва у IFEMA.

Понеділок, 31 грудня

Участь у ранковій службі в місцевих церквах, малі групи ділення і зустрічі з людьми, що залучені в життя місцевих спільнот. Упакований обід, від’їзд до центру міста на зустрічі з людьми з вашої країни.

Вечеря, потім вечірня молитва у IFEMA.

О 23:00 молитовне чування за мир у всьому світі, після чого, “фестиваль народів” у парафії, що вас приймає.

Вівторок, 1 січня 2019

Участь у ранковій службі в місцевих церквах, потім обід в приймаючих сім’ях.

Від’їзд, починаючи з 17 години. Переїзд до Мерселю.

2 січня. Приїзд до Марселю, Франція.

Св. Літургія. Після Літургії  –  Екскурсія Місто, відкрите світу – Марсель

Дивовижне місто, засноване більше 26 століть тому, по праву вважається найстарішим у Франції. Найбільший порт Середземного моря, «ворота сходу», батьківщина великого Зідана і Марсельези. То спокусливий, то бунтівний, Марсель робить все, щоб сподобатися своїм гостям. Ввечері виїзд на Верону.

3 січня. Приїзд в Верону, Італія. Св.Літургія. Після Літургії – пропонується піша екскурсія містом Верона.

Це одне із найромантичніших міст Європи, яке отримало свій статус  завдяки “найсумнішій повісті на світі“. Саме у цьому містечку, по задумці Шекспіра, відбуваються основні події  повісті “Ромео і Джульєта”. Варто відвідати – монастир – Сан Бернандіньо (15 століття) вхід  безкоштовний. Набережна Верони – річка Адідже розділяє місто на дві частини. Ponte Scaligero / Понте ді Кастельвеккьо / Ponte di Castelvecchio – Cтаровинний арковий міст через річку Адідже. Замок Кастельвеккьо / Castelvecchio побудований в якості фортифікаційної споруди на березі річки Адідже. Центр міста – величезна площа Бра, де по периметру під кольоровими будівлями  купа ресторанів з терасами. Арена ді Верона – це Амфітеатр на головній площі . Арена ді Верона  є третім за розміром амфітеатром серед аналогічних римських будівель. Вулиця Джузеппе Манчіні цікава також для огляду. Ввечері – переїзд в готель на нічліг в районі Венеції.

4 січня – сніданок та виселення з готелю.  Переїзд до Венеції. Прибуття до порту Пунта Сабіоні, переїзд на катері до Венеції (катер оплачується додатково, вартість квитка в два боки – 10Є). Літургія в соборі Св.Марка. За бажанням – прогулянка з російськомовним гідом вулицями та мостами Венеції. Площа Св.Марка, палац Дожів, мостів Зітхань та Ріальто, галерея Академія, рибний ринок, церква Санта Марія делла Салюте (1631 р.) та інше. Венецію щороку відвідує до 15 млн. туристів. Ввечері –  нічний переїзд до Львова.

5 січня – прибуття до Львова.

Вартість виїзду: 340 євро +250 грн. з внеском Тезе!!! (оплата можлива в грн. по курсу)* ця вартість актуальна до 15 листопада, вартість після зазначеної дати – 360 євро і 250 грн.* вартість у гривні змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

У вартість входить: Додатково оплачуються:
  • переїзд автобусом єврокласу,
  • супровід керівника групи та духівника,
  • медичне страхування,
  • проживання 2 ночі у готелях зі сніданками,
  • внесок учасника зустрічі Тезе
  • Громадський транспорт у містах відвідання,
  • факультативні екскурсії згідно маршруту,
  • особисті витрати.

Європейські зустрічі розраховані на молодь віком від 17 до 35 років. 

16-річна молодь також може взяти участь в зустрічі, але лише з 28 грудня і її повинен супроводжувати лідер-“опікун”, віком від 18 до 35 років (один чоловік на двох хлопців та одна жінка на двох дівчат). Ці лідери залишаються з 16-річними під час всієї зустрічі, і поселені будуть в одному місці.

Дорослі, старші 35, та сім’ї

Європейські зустрічі не розраховані на дорослих, які мають більше ніж 35 років, окрім того випадку, коли вони є керівниками груп. Дорослі, віком за 35 років, та сім’ї щиро запрошуються безпосередньо до Тезе.

Реєстрація та інформація:

Телефони: 0676721933, 0638484108, 0502339902, 0324450110.

Комісія у справах молоді СДЄ УГКЦ, Дрогобич, вул. Шевченка 28/1.

Знижки:

По картці клієнта – 10 євро.

Також діє знижка «5 + 1» і «10 + 1» (тобто, якщо ви візьмете в подорож з собою 5 друзів, то отримаєте знижку 50%, а коли 10 друзів, то знижка становитиме вже цілих 100%).

Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

Під час вільного часу – автобусне обслуговування не передбачено;

Організатори залишають за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;

Запрошуємо переглянути ролик про зустріч в Мадриді:

http://pojzdka.com.ua/taize-madrid-short-video/