[Прощі за кордоном ]

Базель Тезе 2017-2018, Програма 2

Тривалість: 24 Гру 2017 - 05 Січ 2018

Міста: Будапешт, Венеція, Мілан, Базель, Монтре, Женева, Амстердам, Берлін

Ціна: 290 євро+200 грн. до 15 листопада

Зареєструватись!

Базель Тезе  2017-2018, програма 2

Taize Basel 2017-2018

Зустріч Тезе 2017 – 2018 Базель (Швейцарія) 

ПРОГРАМА № 2 (програма 1 доступна за цим посиланням: http://pojzdka.com.ua/package/baseltaize/)

Наступна Європейська Зустріч Молоді відбуватиметься у місті  Базель (Швейцарія) та його околицях з 28 грудня 2016 по 1 січня 2017. Це буде новий крок «паломництва довіри на землі», започаткованого братом Роже в 1970-х. Зустріч в Базелі буде ювілейною 40 – ю Європейською молодіжною зустріччю Тезе.

Церкви і християнські спільноти регіону Базеля, разом з усіма іншими, в їхній величезній різноманітності, керуючись традиційною відкритістю свого регіону, раді відкрити свої церкви, домівки і серця для майбутніх гостей і зробити наступний крок в Паломництві довіри на Землі.”

Взяти участь у зустрічі в Базелі та…

… Молитися співаючи і перебуваючи в тиші.

… Приєднатися до тисяч молодих людей з Європи та за її межами в пошуках глибшого розуміння віри.

… Відчути гостинність сімей і в простоті ділитися з іншими.

… Зустрітися з людьми, що живуть за Євангелієм в розпал проблем сьогодення

… Знайти новий стимул до солідарності в Європі.

Програма паломництва:

Неділя, 24 грудня, Львів

Орієнтовно в 16 год. – виїзд зі Львова (Площа Двірцева, 1, залізничний вокзал), переїзд до Будапешту.

Понеділок, 25 грудня, Будапешт

Будапешт. Зупинка на 9 годин. Екскурсія місту, парламент, Замок Буда. Рибацький Бастіон. Базиліка Св.Іштвана. Ланцюговий міст Сечені. Св. Літургія – по можливості. Нічний переїзд автобусом до Венеції.

Вівторок, 26 грудня, Венеція.

Зранку – прибуття до Пунта Сабіоні. Подорож на кораблику до Венеції. У Венеції можна оглянути – площа Св.Марка, палац Дожів, мостів Зітхань та Ріальто, галерея Академія, рибний ринок, церква Санта Марія делла Салюте (1631 р.) та інше. Венецію щороку відвідує до 15 млн. туристів. Ввечері – повернення на кораблику до автобуса (для тих хто їздив до Венеції), виїзд до готелю в Падуї, поселення в готель Туліп Інн (Tulip Inn), нічліг.

Середа, 27 грудня, Мілан

Зранку – сніданок в готелі, переїзд до Мілану. Оглядова екскурсія по місту. Знайомство з видатними пам’ятками та місцями : Міланський собор, замок Сфорца, церква Санта Марія Делле Грація, Міланська опера, парк Семпіоне тощо. Ввечері – виїзд на Базель.

Четвер, 28 грудня, Базель

Прибуття зранку до Базеля, де ви отримаєте усю інформацію. Перша зустріч із парафією та сім’єю, що приймають (частина паломників може бути розміщена на парафіях).

Зустріч приймаючої родини і паломників

Вечеря, потім вечірня молитва у Виставковому Центрі

П’ятниця 29,  Субота 30 та Неділя 31 грудня

Ранкова молитва у парафії, що вас приймає, потім маленькі групки ділення та зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії. Спільний обід.

Зустріч в малих групах

Роздача їжі і чаю

Денна молитва у церквах та у Виставковому центрі.

Семінари у різних місцях в центрі міста на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості.
 31 грудня: зустрічі по країнах.

Молитва Тезе в одному з храмів

Вечеря, потім вечірня молитва у Виставковому Центрі.

Молитва Тезе

31 грудня: молитовне чування за мир у всьому світі, що продовжуватиметься “фестивалем народів” у парафії, що вас приймає , святкування Нового року.

Понеділок, 1 січня

Участь у ранковій службі в місцевих церквах, потім обід разом з сім’єю, що вас приймає.

Обід разом з приймаючою родиною

Завершення програми Тезе. Переїзд до Монтре.

Від’їзд паломників

Прибуття до Монтре. Кілька годин в містечку на Женевському озері Монтре. Прогулянка променадом, Меморіал Фреді Меркюрі, церква Св.Вінсента, бажаючі можуть взяти участь у факультативній екскурсії. Ввечері – переїзд до Женеви, поселення в готель.

Вівторок 2 січня – Зранку – сніданок в готелі, переїзд до центру міста Женева.

Огляд старої частини міста. Женевське озеро та набережна, міст Моблан та Женевський фонтан, квартал старого міста, квартал Штрумф, памятник “Зломаний стілець”, Нова площа, Дім Тавель, Собор Сен Пер та інше. Все це можна буде оглянути під час факультативної екскурсії містом. Ввечері – виїзд на Амстердам.

Середа 3 січня – Амстердам. Зранку – прибуття до Амстердаму. Оглядова екскурсія по місту. Знайомство з видатними пам’ятками та місцями міста: Музей Ван Гога, будинок Анни Франк, Амстердамський міський музей, стара церква, музей Мадам Тюссо, музей Рембранта та інше. Факультативно – подорож на кораблику каналами (в місті 1500 мостів і 90 островів).

Ввечері – виїзд на Берлін.

Четвер 4 січня – Берлін.

Прибуття до Берліну. Час у Берліні – 9 год. з моменту прибуття на Головний вокзал (місце висадки, район “Зоо”). Літургія. Можливість взяти участь у автобусній екскурсії містом (“hop on hop off” від компанії “Бероліна”). 
Протягом екскурсії ми побачимо: Кюрфюрстендам, універмаг КаДеВе, Культурий форум та філармонію, площу Постдамер Плятц, Чекпойнт Чарлі, Площу Александр плятц, церкву Берлінський Дом, Брандербурзькі ворота, Рейхстаг, площу Шарлотербург та інше. Ввечері – зустріч на місці висадки пасажирів з автобуса. Нічний переїзд до Львова

П’ятниця 5 січня після обіду – прибуття до Львова.

Вартість виїзду: 

290 €*+ 200 грн.  315 *+200 грн.  при реєстрації та оплаті до 15 листопада 2017 року

 * при оплаті в гривні вартість змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

У вартість входить: 2 нічліги у готелях зі сніданками, переїзд автобусом єврокласу, супровід керівника групи та духівника, медичне страхування, оформлення документів на візу та допомога в відкритті шенгенської візи (для тих кого це стосується).

Додатково оплачується: реєстраційний внесок учасника зустрічі Тезе – молоді люди до 35 років включно: 35 євро; дорослі та старші 35 років: 55 євро.. Внесок включає в себе квиток на міський транспорт у Базелі, друк інфо листа, проживання 5 днів/4 ночей у Базелі (поселення відбувається в приймаючих парафіях або родинах), 3-разове харчування протягом 5 днів перебування на Європейській зустрічі Тезе, екскурсії у містах згідно маршруту за груповим тарифом (можливе відвідання факультативно); послуги візового центру Швейцарії – 20 євро (для тих кому потрібна шенгенська віза).

Запис та реєстрація за телефонами:

067 672 19 33, 063 848 41 08, 050 233 99 02

Зверніть увагу, що з 05 по 20 жовтня реєструватися в групи можна за наступними номерами:

Дрогобич і Самбірсько-Дрогобицька Єпархія - Андрій Кузик, 0676808475, службовий - 0324450110

Львів та околиці - Ірина Чемеринська, 0673432242

Київ - Ірина Петришин, 0933796211.

Після 20 жовтня - за телефонами 0676721933, 0638484108, 0502339902

або в офісі молодіжної комісії за адресою: м.Дрогобич, вул. Шевченка, 29/1, тел. 450110.

Інформація на цій сторінці використана з сайту спільноти Тезе, taize.fr

Біометричні паспорти - важлива інформація!

До речі, якщо Ви хочете поїхати без візи, Вам необхідно виготовити біометричний закордонний паспорт. Найкраще це зробити через мережу Паспортних сервісів, https://pasport.org.ua/ Біометричний паспорт візуально відрізняється від звичайного спеціальною позначкою “чіп” на обкладинці внизу яка вказує на наявність електронного чіпу. Основною  відмінністю є вкладений у нього електронний чіп, який  вбудований в обкладинку паспортної книжки. На чіпі буде зберігатися інформація про власника, яка вказана на сторінці даних паспорта, а також біометричні дані, що включають оцифрований підпис, відбитки вказівних пальців рук і оцифроване зображення обличчя. Будь-ласка, зверніть увагу, що зараз такий паспорт виготовляється на протязі двох місяців, тому радимо завчасно потурбуватися про його виготовлення!

Європейськa зустріч (European Meetings UKR) from Taize on Vimeo.

Базель: екуменічне та транскордонне запрошення

Кілька тижнів тому брат Алоїс отримав листа від лідерів місцевих Церков в регіоні навколо Базеля – з Швейцарії, Франції і Німеччини. Ось що вони пишуть:

“Регіон Базеля і Спільнота Тезе тісно співпрацюють протягом тривалого періоду. Церкви і християнські громади регіону Базеля поділяють мету Тезе щодо супроводу і підтримки молодих людей в їхній особистій подорожі пошуку віри.

Переконані в тому, що це буде ознакою здатності віри зближати і примирювати, Церкви і християнські громади регіону Базеля щиросердечно запрошують братів з Спільноти Тезе організувати та очолити 40 Європейську зустріч молодих людей з 28 грудня 2017 до 1 січня 2018 року.

Протягом століть Базель був важливим місцем для еволюції християнства в Європі. Реформація, 500-річчя якої буде відзначатись наступного року, стала знаковою подією у цьому відношенні. В регіоні Базеля ця подія була тісно пов’язана з гуманістичною традицією. Звідси і появилась відкритість до світу, толерантність і турбота про мир, характерні для цього регіону. З географічної точки зору регіон охоплює три країни і тому характеризується здатністю руйнувати кордони.

Церкви і християнські спільноти регіону Базеля переконані, що різні способи розуміння і слідування за Христом не стануть перешкодою на спільній дорозі християн, жінок і чоловіків. Бо “отак і ми: численні – одне в Христі тіло” і “різні дари” дані кожній людині сприяють взаємному збагаченню та зміцненню спілкування (Римлян 12:5-6)

Церкви і християнські спільноти регіону Базеля, разом з усіма іншими, в їхній величезній різноманітності, керуючись традиційною відритістю свого регіону, раді відкрити свої церкви, домівки і серця для майбутніх гостей і зробити наступний крок в Паломництві довіри на Землі.”


Декілька церковних лідерів з Базеля на зустрічі в Ризі

Під час прес-конференції організованої з нагоди цієї події декілька місцевих церковних лідерів, присутніх в Ризі, давали промову, серед яких був Лукас Кундерт, Президент Реформаторської церкви Кантону в Базелі (President of the Reformed Church of the Canton of Basel). Ось частина його промови:

“Ми розглядаємо Європейську зустріч молодих людей як шанс разом обміркувати роль християнства і церков нашого регіону. В цьому значенні той факт, що рік Реформації може закінчитись екуменічною зустріччю, яка ставить наголос на тому, що нас об’єднує, а не розділяє, є важливим знаком, який дійcно промовляє до нас”.

Стефан Кеммлер, декан Католицької церкви в Базелі, додає:

“Церкви і релігійні громади регіону Базеля радіють прийдешній зустрічі з молоддю з усієї Європи. Ми радіємо мати змогу розділити цей час з християнами різного походження і досвідчити в наших домівках транскордонну солідарність цієї зустрічі”.

Частково текстові матеріали та зображення використанні з сайту спільноти Тезе, Франція  – www.taize.fr